Partner Vaší mobility již 70 let! On-line objednání ZDE

Nabídka servisních služeb

On-line objednání ZDE!

       

Pravidelná servisní prohlídka

Pokud chcete, aby váš vůz Škoda plnil všechny bezpečnostní funkce, podával dobrý výkon a poskytoval vám optimální komfort, je nutné dodržovat program pravidelných prohlídek a údržby, který je pro vůz předepsán. Informace o servisních intervalech jsou uvedeny v servisní knížce.
Pro majitele vozu Škoda staršího čtyř let, nabízíme tzv. Šekovou knížku plnou slev. Tato knížka Vám ušetří finance nejen při pravidelném servisu Vašeho vozu, ale umožní Vám také čerpat slevy na vybrané náhradní díly, příslušenství či autokosmetiku.

 
 

Servis klimatizace

Nabízíme kompletní servis klimatizace a doplnění chladícího média u vozů Škoda a vozů dalších značek koncernu Volkswagen. Provedeme kontrolu těsnosti klimatizačního systému, zkontrolujeme funkce a tlaky klimatizace.

 
 

Výměna motorového oleje, oleje a filtrů v převodovce DSG

Motor a převodovka Vašeho vozidla jsou jeho nejdůležitější součástí, o které je třeba pečovat s nejvyšší péčí, aby byl zaručen jejich správný provoz a dlouhá životnost. Provádíme výměny olejů a olejových filtrů doporučených výrobcem a také důležitou výměnu oleje a filtru v převodovce DSG.

 
 

Geometrie náprav vozu

Nesprávná geometrie náprav způsobuje nerovnoměrné opotřebení pneumatik vozu. Proto vám nabízíme změření geometrie náprav a v případě nutnosti její odborné seřízení.

 
 

Servis karoserie a laku

Při poškození Vaší karoserie a lakovaných ploch odborně odstraníme vzniklý problém, a to podle technologických postupů stanovených výrobcem. Použití Škoda originálních dílů Vám také pomůže co nejdéle zachovat původní hodnotu automobilu.

 
 

Pozáruční servis vozidel koncernu VW a jiných značek

Provádíme pozáruční servis na vozidlech koncernu VW a na vozidlech jiných značek za velmi výhodné ceny.

 
 

Přezutí a mytí kol

Nabízíme kompletní přezutí pneumatik u Vašeho osobního automobilu včetně vyvážení a umytí kol. Při skončení zimní či letní sezóny nabízíme profesionální uskladnění vašich kol včetně umytí a zkontrolování.

 
 

Leštění světlometů

Pokud máte zažloutlé světlomety, hrozí snížení světelného účinku a následné problémy u STK. Máme tu pro vás vyleštění světlometů novou technologii rychle a kvalitně.

 
 

Sezónní akce

Aby byl váš vůz dobře připraven na nadcházející sezonu, připravujeme pravidelné sezónní akce s atraktivní, cenově výhodnou nabídkou dalších služeb.

 
 

Montáž originálního příslušenství Škoda

Nabízíme vám odbornou montáž produktů ze sortimentu Škoda Originálního příslušenství jako např. tempomatu, autoalarmu, tažného zařízení atd. Naši mechanici provedou montáž příslušenství na vysoké profesionální úrovni a v souladu s předpisy stanovenými výrobcem.

 
 

Vyzvednutí a přistavení vozu - PICK UP

V rámci služby PICK UP Vám ušetříme čas i starosti tím, že námi pověřený zaměstnanec převezme Vaše vozidlo na adrese, kterou si Vy určíte. Vyplní s Vámi předávací protokol, domluví se s Vámi na rozsahu potřebné opravy, převezme doklady od vozidla a zaveze vozidlo do našeho servisu a Vy budete informováni o ukončení opravy. Stejný průběh má služba i v případě předání opraveného vozidla na Vámi stanovenou adresu.

Pro zákazníky, kteří využijí služby naší půjčovny a půjčí si po dobu servisu náhradní vozidlo je tato služba v oblasti Prostějova poskytována v rámci ceny půjčovného.

 


Pro více informací nás prosím kontaktujte:

Ing. Milan Petržela
Vedoucí servisu
petrzela@automechanika.cz
+420 723 842 709

Jiří Pecher, DiS. 
Garanční technik, servisní poradce
pecher@automechanika.cz
+420 606 041 458

Štěpán Uhrin
Servisní poradce
uhrin@automechanika.cz
+420 602 782 457

 Společnost Automechanika, a.s. patří do SKUPINY MECHANIKA:Prohlášení odpovědnosti  /  GDPR  /  Prohlášení o COOKIES  /  Zapsáno u Krajského soudu v Brně, oddíl B, vložka 2651.  /  Webové stránky r3d.cz.