Partner Vaší mobility již 70 let! On-line objednání ZDE

Financování

Uvažujete o koupi automobilu, ale nemáte nyní k dispozici dostatek finančních prostředků? Řešením je využít některé z forem financování, které Vám nabízíme.

Spotřebitelský úvěr

Úvěr vám umožňuje splácet nový vůz za podmínek přesně nastavených vašim možnostem. Přizpůsobuje se vašemu aktuálnímu rozpočtu, takže jej nikdy nezatíží tolik jako jednorázová koupě. Měsíční splátka zahrnuje kompletní značkové Škoda Pojištění. Vyberte si jakýkoliv model, motorizaci a díky našemu úvěru budete řídit svůj oblíbený vůz.

Škoda bez starostí

Operativní leasing je dlouhodobý pronájem vozu. Díky němu na nový vůz dosáhnete bez vysoké počáteční investice. Neplatíte totiž žádnou akontaci, ale jen pevně danou měsíční splátku. Ta zahrnuje nejen samotný vůz, ale také kompletní pojištění. Pokud budete chtít, můžete si do splátky zahrnout také zimní kola a péči v autorizovaném servisu.


VÝHODY OPERATIVNÍHO LEASINGU

Seznam potřebných dokumentů

OBČAN


OBČAN - PODNIKATEL

PRÁVNICKÁ OSOBA

 Společnost Automechanika, a.s. patří do SKUPINY MECHANIKA:Prohlášení odpovědnosti  /  GDPR  /  Prohlášení o COOKIES  /  Zapsáno u Krajského soudu v Brně, oddíl B, vložka 2651.  /  Webové stránky r3d.cz.