Partner Vaší mobility více než 65 let! On-line objednání ZDE

Originální příslušenství

Autopříslušenství umožňuje doladit si vůz podle vlastního vkusu, přizpůsobit jej individuálním potřebám, doplnit jej o prvky, které vám zpříjemní cestování nebo vám prostě jen udělají radost.

IMG_E0056Originální příslušenství ŠKODA se vyznačuje špičkovou kvalitou, dlouhodobou životností, vysokou spolehlivostí, garantovanou funkčností a hlavně bezpečností. Na tu je u komponentů užívaných v silničním provozu kladen vždy nejvyšší důraz. Proto jsou všechny součásti originálního příslušenství ŠKODA podrobovány náročným kvalitativním testům. Kromě funkčnosti a jakosti však hraje svou roli i vzhled a zpracování. Pouze u originálního příslušenství ŠKODA máte jistotu, že vše bude dokonale sedět a elegantně dokreslí design vašeho vozu.

Originální příslušenství ŠKODA má své nesporné výhody:


Bohatě vybavený sklad/Katalog

Nejžádanější příslušenství ŠKODA máme obvykle k dispozici skladem. Pokud chcete nové autorádio, pneumatiky, disky, střešní nosiče, dětskou sedačku, vnitřní koberečky nebo lékárničku, přijeďte si k nám vybrat třeba hned. Pokud máte zájem o něco speciálního, doporučujeme prohlédnout si Katalog originálního příslušenství ŠKODA. V elektronické podobě si jej můžete stáhnout zde, nebo si jej vyzvedněte vytištěný v naší prodejně. Stane-li se, že vybrané příslušenství není právě na skladě, zajistíme je do 24 hodin. Dnes objednáte, zítra dodáme.

Vybírat a nakupovat příslušenství můžete také na eshop.skoda-auto.cz

Originální příslušenství ŠKODA vám rovněž můžeme zapůjčit za zvýhodněných podmínek. Pro bližší informace navštivte naši prodejnu nebo kontaktujte níže uvedené zaměstnance.  

Ceník půjčovného

  Typ příslušenství 

Půjčovné na den

Základní střešní nosič pro ŠKODA Superb I, II 

70,-

Základní střešní nosič ŠKODA Octavia 

50,-

Základní střešní nosič ŠKODA Octavia II

50,-

Základní střešní nosič ŠKODA Fabia II 

50,-

Nosič na 4 páry lyží 

30,-

Nosič box THULE - Liberty 500 

150,-

Nosič příčník na hagus 

30,-

Nosič na kola – 1 ks 

30,-

Dětský podsedák 

30,-

Autolednička Sun Fun (vč. chladící kapaliny, adaptéru) 

30,-

 


Kontakty na jednotlivé zaměstnance:

Jana Konevičová
Vedoucí skladu náhradních dílů a příslušenství
konevicova@automechanika.cz
+420 721 612 312

Martin Rygl
Prodejce náhradních dílů  a příslušenství
nahradni.dily@automechanika.cz
+420 721 612 312Společnost Automechanika, a.s. patří do SKUPINY MECHANIKA:Prohlášení odpovědnosti  /  GDPR  /  Prohlášení o COOKIES  /  Zapsáno u Krajského soudu v Brně, oddíl B, vložka 2651.  /  Webové stránky r3d.cz.