Partner Vaší mobility již 70 let! On-line objednání ZDE

Prodej náhradních dílů

V Automechanice Vám nabízíme tři základní typy náhradních dílů, kterými jsou díly originální, výměnné a tzv. economy.

Prodej náhradních dílů pondělí - pátek od 7 do 16,30 hod.

ORIGINÁLNÍ DÍLY

nahradni dily a prislusenstviTyto díly jsou na automobilu používány během výroby.

VÝMĚNNÉ DÍLY

Tyto díly vznikají v procesu renovace a to dle požadavků na sériovou specifikaci. Odrážejí tedy nejnovější technické a technologické standardy a podléhají stejně vysokým nárokům na kvalitu technické stránky jako díly používané ve výrobě. Proces repasování je navíc šetrný k životnímu prostředí.

Díky výměnným dílům můžete využít veškerých výhod nového originálního dílu za cenu až o 68 % nižší. Tyto díly zároveň zaručují 100% kvalitu a záruku 24 měsíců.

Originální výměnné díly přinášejí zákazníkovi finanční, ale i časovou úsporu. Místo zdlouhavé opravy dílčí součástky se díl vymění jako celek a zákazník si tak může své vozidlo ze servisu vyzvednout dříve.

Oprava za použití výměnných dílů prodlužuje životnost vozidla v porovnání s opravou dílčí součástky. Současně také přispívá k udržení vyšší hodnoty vozidla při jeho případném prodeji.

ECONOMY DÍLY

Tyto náhradní díly jsou určeny pro vozidla starší 5 let, svou specifikací zohledňují zůstatkovou hodnotu vozidla, tudíž jsou u nich nižší výrobní náklady. Při výrobní specifikaci dílu byl zohledněn fakt, že s rostoucím věkem vozidla klesá ochota majitele investovat do oprav. Právě proto tyto díly vynikají především výhodnými cenami, jsou tudíž dostupné i pro cenově citlivější zákazníky.

I přes nižší cenu je u těchto dílů stále zaručena prvotřídní funkčnost. Při nákupu se zákazník může spolehnout na fakt, že díl byl vyvinut a vyroben podle vysokých standardů koncernu Volkswagen a značky Škoda. V Economy dílech se odráží technická kompetence značky Škoda a pochopení pro ekonomické požadavky majitelů starších vozidel, stejně jako dlouholeté zkušenosti získané při výrobě těchto modelových řad.

Economy díly jsou taktéž neustále na skladě stejně jako díly ostatních skupin produktů a lze je rychle dodat. Na tyto díly se vztahuje dvouletá záruční lhůta, jsou však vyňaty ze sortimentu povoleného pro záruční opravy nových vozidel.

Vždy usilujeme o to, aby všechny potřebné náhradní díly byly dovezeny na náš sklad co nejdříve. Pokud si nejste jisti, jaký náhradní díl potřebujete, využijte odborných znalostí našeho personálu, který Vám vždy ochotně poradí.

 


Kontakty na jednotlivé zaměstnance:

Jana Konevičová
Vedoucí skladu náhradních dílů a příslušenství
konevicova@automechanika.cz
+420 721 612 312

Martin Rygl
Prodejce náhradních dílů  a příslušenství
nahradni.dily@automechanika.cz
+420 721 612 312Společnost Automechanika, a.s. patří do SKUPINY MECHANIKA:Prohlášení odpovědnosti  /  GDPR  /  Prohlášení o COOKIES  /  Zapsáno u Krajského soudu v Brně, oddíl B, vložka 2651.  /  Webové stránky r3d.cz.