Partner Vaší mobility již 70 let! On-line objednání ZDE

Profesionálně vybrané auto Škoda z druhé ruky

IMG_0076

V případě, že máte při koupi ojetého vozu pochybnosti, nebo se v autech moc nevyznáte je právě pro Vás tato naše nová služba určena.

Na jedné straně stojí zkušený obchodník, který je specialistou ve své branži a na straně druhé často tápající zákazník, který má svoji představu, ale nepozná jestli stav vozidla odpovídá najetým kilometrům, atd.

Náš odborník na vozidle prověří:

Tímto postupem vyloučíte další problémy při koupi vozidla a šetříte náklady s případnými drahými opravami, které by mohly být prodávajícím utajeny.

Jak postupovat dál

Pokud se rozhodnete pro prodej svého vozidla ve spolupráci s Automechanikou, u fyzické osoby budeme požadovat předložení občanského průkazu, u podnikatelů je třeba doložit živnostenský list nebo výpis z obchodního rejstříku a plnou moc. Velmi důležité jsou také informace o Vašem bankovním spojení, tedy číslo Vašeho účtu.

Dále potřebujeme mít k dispozici:

Nabídku vozů zveřejňujeme na internetu:

Kompletní nabídku našich zánovních a ojetých vozů ihned k dodání naleznete zde 

 


 

V případě dalších dotazů nás prosím kontaktujte:

Jiří Králíček
Prodejce Škoda Plus
kralicek@automechanika.cz
+420 774 864 744

Ing. Ivo Nasadil 
Prodejce Škoda Plus
skodaplus@automechanika.cz
+420 607 252 375Společnost Automechanika, a.s. patří do SKUPINY MECHANIKA:Prohlášení odpovědnosti  /  GDPR  /  Prohlášení o COOKIES  /  Zapsáno u Krajského soudu v Brně, oddíl B, vložka 2651.  /  Webové stránky r3d.cz.