Partner Vaší mobility více než 65 let! On-line objednání ZDE

Originální příslušenství

Autopříslušenství umožňuje doladit si vůz podle vlastního vkusu, přizpůsobit jej individuálním potřebám, doplnit jej o prvky, které vám zpříjemní cestování nebo vám prostě jen udělají radost.

IMG_E0056Originální příslušenství ŠKODA se vyznačuje špičkovou kvalitou, dlouhodobou životností, vysokou spolehlivostí, garantovanou funkčností a hlavně bezpečností. Na tu je u komponentů užívaných v silničním provozu kladen vždy nejvyšší důraz. Proto jsou všechny součásti originálního příslušenství ŠKODA podrobovány náročným kvalitativním testům. Kromě funkčnosti a jakosti však hraje svou roli i vzhled a zpracování. Pouze u originálního příslušenství ŠKODA máte jistotu, že vše bude dokonale sedět a elegantně dokreslí design vašeho vozu.

Originální příslušenství ŠKODA má své nesporné výhody:


Bohatě vybavený sklad/Katalog

Nejžádanější příslušenství ŠKODA máme obvykle k dispozici skladem. Pokud chcete nové autorádio, pneumatiky, disky, střešní nosiče, dětskou sedačku, vnitřní koberečky nebo lékárničku, přijeďte si k nám vybrat třeba hned. Pokud máte zájem o něco speciálního, doporučujeme prohlédnout si Katalog originálního příslušenství ŠKODA. V elektronické podobě si jej můžete stáhnout zde, nebo si jej vyzvedněte vytištěný v naší prodejně. Stane-li se, že vybrané příslušenství není právě na skladě, zajistíme je do 24 hodin. Dnes objednáte, zítra dodáme.

Vybírat a nakupovat příslušenství můžete také na eshop.skoda-auto.cz

Originální příslušenství ŠKODA vám rovněž můžeme zapůjčit za zvýhodněných podmínek. Pro bližší informace navštivte naši prodejnu nebo kontaktujte Ing. Ošlejška na telefonu: +420 606 041 458 nebo e-mailem: oslejsek@automechanika.cz

Ceník půjčovného

  Typ příslušenství 

Půjčovné na den

Základní střešní nosič pro ŠKODA Superb I, II 

70,-

Základní střešní nosič ŠKODA Octavia 

50,-

Základní střešní nosič ŠKODA Octavia II

50,-

Základní střešní nosič ŠKODA Fabia II 

50,-

Nosič na 4 páry lyží 

30,-

Nosič box THULE - Liberty 500 

150,-

Nosič příčník na hagus 

30,-

Nosič na kola – 1 ks 

30,-

Dětský podsedák 

30,-

Autolednička Sun Fun (vč. chladící kapaliny, adaptéru) 

30,-

 


Kontakty na jednotlivé zaměstnance:

Jana Konevičová
Vedoucí skladu náhradních dílů a příslušenství
konevicova@automechanika.cz
+420 721 612 312

Martin Rygl
Prodejce náhradních dílů  a příslušenství
nahradni.dily@automechanika.cz
+420 721 612 312Společnost Automechanika patří do skupiny MECHANIKA:Prohlášení odpovědnosti  /  GDPR  /  Prohlášení o COOKIES  /  Zapsáno u Krajského soudu v Brně, oddíl B, vložka 2651.  /  Webové stránky r3d.cz.